Kosmetické utěrky Delicate care

Díky svým léčivým účinkům se bambucké máslo stalo součástí nové řady kosmetických utěrek – Harmony Delicate care. Jedinečnost kosmetických utěrek Delicate care spočívá v obsahu balzámu, který je obohacen o výtažky z bambuckého másla. Jemné a šetrné složení přírodních eukalyptových vláken v kombinaci s balzámem poskytuje spotřebiteli uklidňující péči.

Bambucké máslo je přírodní produkt získávaný z ořechů stromu Máslovníku afrického, známého také jako strom života. Je to tuk slonovinové až žluté barvy. Obsahuje několik mastných kyselin, vitamíny A, E a fenoly, které mají antioxidační účinky.

Bambucké máslo je v současnosti známé po celém světě. Využívá se především v kosmetice, ať už jako samostatný produkt, nebo jako součást kosmetických výrobků. V době aktuálního ekologického trendu je považované za všelék pocházející od starých starých afrických kmenů. Je vhodné na pokožku celého těla, primárně na suchou a citlivou pokožku. Obsahuje složky, které mají jedinečnou schopnost revitalizovat, chránit, hydratovat a hojit poškozenou pokožku. Okamžitě zklidňuje podrážděnou pokožku, zabraňuje zarudnutí.

Jedinečnost produktu spočívá i v unikátní úpravě krabičky, která je příjemně jemná a hebká na dotyk. Design obalu je výsledkem autorské fotografie vytvořené speciálně pro Harmony. Barevnost obalu je navržena tak, aby korespondovala s prostorem interiéru.

„Vyzkoušejte i Vy novou jemnost kosmetických utěrek Harmony Delicate care.“

Další články

Nová zimní limitovaná edice Harmony se spotřebitelskou soutěží

Značka Harmony přichází na trh s novou zimní limitovanou edicí. Můžete...

Zjistit více

Harmony parfémované kapesníky – designové řešení pro dámy i pány

Harmony v roce 2016 na trh přineslo novinku – parfémované...

Zjistit více

Kadeře jako od kadeřníka díky toaletnímu papíru

Pokud se chcete pochlubit bezvadnými trendovými kadeřemi, nemusíte nutně shánět...

Zjistit více