Nová zimní limitovaná edice Harmony se spotřebitelskou soutěží

Značka Harmony přichází na trh s novou zimní limitovanou edicí. Můžete se těšit na toaletní papír, kuchyňské utěrky, kapesníky či kosmetické utěrky v zimní variantě.

Designy produktů jsou charakteristické unikátními  zimními vzory, navrženými speciálně pro Harmony.Toaletní papír a kuchyňské utěrky mají jemný, dekorativně zimní potisk v odstínu ledové modré. Navíc jsou jemně parfémované a tak Vám příjemně rozvoní Vaši domácnost. Parfemace ja nanášena na dutinku, nikoli přímo na papír. Produkty jsou dermatologicky testované a bezpečné pro Vaše zdraví i pokožku. Kuchyňské utěrky jsou navíc certifikovány pro krátkodobý styk s potravinami, takže si jimi můžete zpříjemnit i zimní pečení či vaření. V zimních měsících by nenahraditelnými společníky v kabelce či domácnosti rozhodně měli být i kapesníky a kosmetické utěrky Harmony s přidáním eukalyptového vlákna, které jsou díky tomu příjemně jemné a zaujmou unikátním designem.

Harmony si k zimní edici připravila i soutěž, která bude probíhat od 1.11.2017 do 31.1.2018 na území SR a ČR. S produkty Harmony můžete soutěžit o 1x auto Škoda Fabia, 3x voucher na pobyt dle vlastního výběru a 180x produktový balíček Harmony. Více informací o soutěži najdete na www.soutez.tvojeharmony.cz .

Navíc se  můžete těšit na akční ceny produktů, a ve vybraných obchodech při nákupu 2 libovolných produktů ze zimní edice Harmony můžete exkluzivně získat jako dárek balíček ubrousků Harmony se zimním potiskem.

Další články

Kosmetické utěrky Delicate care

Díky svým léčivým účinkům se bambucké máslo stalo součástí nové...

Zjistit více

Toilegami čili netradiční způsoby skládání toaletního papíru

I toaletní papír může být díky toilegami stylovým doplňkem. Naučte...

Zjistit více