SHP Group na veletrhu KONGRES FOR GASTRO & HOTEL

V termínu 4.-8.10. se v Kongresovém sále na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Praze 9 konal KONGRES FOR GASTRO & HOTEL zamerán na profesionální hygienu, kterýho se zúčastnila i SHP Group. Jednalo se o první ročník kongresu, který měl za cíl založit tradici nejvýznamnější odborné akce pro profesionály z oblasti pohostinství na českém trhu.

Kongres byl zaměřen na majitele, manažery a exekutivní pracovníky hotelů, restaurací, kaváren, penzionů a dalších ubytovacích a stravovacích provozů, dodavatele z oblasti HoReCa, zástupce asociací, svazů, ministerstev a odborné veřejnosti. Kongres byl realizován souběžne s kongresem o nábytku a interiérů. Letošního souběhu mezinárodních veletrhů se zúčastnilo 549 vystavovatelů (meziroční nárůst o 10 %) z 12 zemí. Výstavní plocha veletrhů vzrostla o 23 % a zabrala 31 200 m2. Souběh veletrhů letos přilákal 29 742 návštěvníků, což je meziroční nárůst o 5 %.

Účast SHP Group na veletrhu byla realizována ve spolupráci se strategickým partnerem pro Českou republiku – firmou KuKuPapír. Cílem byla prezentace značky a výrobků Harmony Professional, prezentace strategického partnera KuKuPapír CZ, doplňkově prezentace výrobků určených pro retail a oslovení nových zákazníků – koncových menších penzionů/restaurací/kaváren, větších hotelů, oslovení zákazníků typu výrobních závodů pro oblast gastronomie.