SHP Group na veletrhu KONGRES FOR GASTRO & HOTEL

V termínu 4.-8.10. se v Kongresovém sále na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Praze 9 konal KONGRES FOR GASTRO & HOTEL zamerán na profesionální hygienu, kterýho se zúčastnila i SHP Group. Jednalo se o první ročník kongresu, který měl za cíl založit tradici nejvýznamnější odborné akce pro profesionály z oblasti pohostinství na českém trhu.

Kongres byl zaměřen na majitele, manažery a exekutivní pracovníky hotelů, restaurací, kaváren, penzionů a dalších ubytovacích a stravovacích provozů, dodavatele z oblasti HoReCa, zástupce asociací, svazů, ministerstev a odborné veřejnosti. Kongres byl realizován souběžne s kongresem o nábytku a interiérů. Letošního souběhu mezinárodních veletrhů se zúčastnilo 549 vystavovatelů (meziroční nárůst o 10 %) z 12 zemí. Výstavní plocha veletrhů vzrostla o 23 % a zabrala 31 200 m2. Souběh veletrhů letos přilákal 29 742 návštěvníků, což je meziroční nárůst o 5 %.

Účast SHP Group na veletrhu byla realizována ve spolupráci se strategickým partnerem pro Českou republiku – firmou KuKuPapír. Cílem byla prezentace značky a výrobků Harmony Professional, prezentace strategického partnera KuKuPapír CZ, doplňkově prezentace výrobků určených pro retail a oslovení nových zákazníků – koncových menších penzionů/restaurací/kaváren, větších hotelů, oslovení zákazníků typu výrobních závodů pro oblast gastronomie.  


Fatal error: Uncaught Error: [] operator not supported for strings in /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-content/themes/harmony/functions/shortcodes.php:240 Stack trace: #0 /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-includes/shortcodes.php(343): customposts_shortcode(Array, '', 'customposts') #1 [internal function]: do_shortcode_tag(Array) #2 /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-includes/shortcodes.php(218): preg_replace_callback('/\\[(\\[?)(custom...', 'do_shortcode_ta...', '[customposts po...') #3 /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-content/themes/harmony/singledetail-tips.php(62): do_shortcode('[customposts po...') #4 /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-includes/template.php(732): require('/storage/vhost/...') #5 /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-includes/template.php(676): load_template('/storage/vhost/...', false, Array) #6 /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-includes/general-template.php(204): locate_template(Array, true, false, Array) #7 /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-content/themes/harmony/single.php(10): get_template_part('singledetail', 'tips') #8 /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-includes/template-loader.php(106): include('/storage/vhost/...') #9 /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-blog-header.php(19): require_once('/storage/vhost/...') #10 /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/index.php(17): require('/storage/vhost/...') #11 {main} thrown in /storage/vhost/shp/web/tvojeharmony.sk/wp-content/themes/harmony/functions/shortcodes.php on line 240