Naše značky

Harmony

…říká se, že na místě Harmaneckých papíren se v minulosti nacházelo jezírko, ve kterém se usadily labutě. „Bílá labuť“ je od roku 1829 spojována s historií papíren i jako součást nejstarší registrované ochranné známky na Slovensku. Je symbolem čistoty, vznešenosti, elegance a doprovází značku Harmony až dodnes. Produkty Harmony jsou citlivé a bezpečné k pokožce i přírodě s důrazem na jemný detail a osloví vás svou čistotou a elegancí…

 

 

Harmasan

Na svět jsem přišel v roce 1972 v Harmanci. Z Harmaneckých papíren jsem se rozkutálel po celém Československu. Zažíval jsem s Vámi to dobré i špatné, výlety k babičce, do Tater i do Jugoslávie. Byl jsem řádný drsňák, ale už jsem změkl. Jsem jemnější a netrhám se. Na nic si nehraji a učím se z vlastních chyb. Chci být lepší.

 

 

Harmony Professional

Značka Harmony Professional spadá pod SHP Group a zastřešuje produkty profesionální hygieny Away from Home, které nabízejí funkční řešení v oblasti hygieny pro veřejné instituce a prostory, podniky působící v rámci segmentu HoReCa, jakož i pro oblast průmyslu, výroby, wellness & spa a zdravotnictví. Značka Harmony Professional staví na několika klíčových hodnotách a principech, ke kterým patří zejména tradice, důvěra, čestnost a spolehlivost, flexibilita, individuální a profesionální přístup. Deklarované hodnoty a principy se projevují v komplexním přístupu k zákazníkovi, při komunikaci s ním, v průběhu výrobního procesu i v rámci obchodních vztahů.