Nová zimní limitovaná edice Harmony se spotřebitelskou soutěží

Značka Harmony přichází na trh s novou zimní limitovanou edicí. Můžete se těšit na toaletní papír, kuchyňské utěrky, kapesníky či kosmetické utěrky v zimní variantě.

Designy produktů jsou charakteristické unikátními  zimními vzory, navrženými speciálně pro Harmony.Toaletní papír a kuchyňské utěrky mají jemný, dekorativně zimní potisk v odstínu ledové modré. Navíc jsou jemně parfémované a tak Vám příjemně rozvoní Vaši domácnost. Parfemace ja nanášena na dutinku, nikoli přímo na papír. Produkty jsou dermatologicky testované a bezpečné pro Vaše zdraví i pokožku. Kuchyňské utěrky jsou navíc certifikovány pro krátkodobý styk s potravinami, takže si jimi můžete zpříjemnit i zimní pečení či vaření. V zimních měsících by nenahraditelnými společníky v kabelce či domácnosti rozhodně měli být i kapesníky a kosmetické utěrky Harmony s přidáním eukalyptového vlákna, které jsou díky tomu příjemně jemné a zaujmou unikátním designem.

Harmony si k zimní edici připravila i soutěž, která bude probíhat od 1.11.2017 do 31.1.2018 na území SR a ČR. S produkty Harmony můžete soutěžit o 1x auto Škoda Fabia, 3x voucher na pobyt dle vlastního výběru a 180x produktový balíček Harmony. Více informací o soutěži najdete na www.soutez.tvojeharmony.cz .

Navíc se  můžete těšit na akční ceny produktů, a ve vybraných obchodech při nákupu 2 libovolných produktů ze zimní edice Harmony můžete exkluzivně získat jako dárek balíček ubrousků Harmony se zimním potiskem.