6 tipů na vánoční filmy, které jste určitě neviděli, ale měli byste

Když se řekne vánoční film, který vás napadne jako první? Tři oříšky pro Popelku, Sám doma, Perinbaba či Mrazík? Jsou to sice nehynoucí klasiky, ale viděli jsme je už tolikrát, že je umíme nazpaměť. Co takhle si prohlédnout něco nového? Existuje tolik vánočních filmů, které jsou zábavné, oddechové a navodí nám vánoční náladu. Podívejte se na naše tipy na neokoukané vánoční filmy, které vám zpříjemní vánoční chvíle.

Odběr novinek

Zadejte svůj e-mail a užijte si všechny rady, tipy a novinky.

Zadejte prosím platný e-mail
Před odesláním musíte souhlasit

Love Hard (2021)

Film je o Natalie, která nemá štěstí v lásce, ale její nezdařená rande mají i dobrou stránku, postavila si na nich žurnalistickou kariéru. Když si myslela, že svou spřízněnou duši už nikdy nenajde, tak se v seznamovací aplikaci zamilovala do chlapíka z východního pobřeží. Děj se začne stupňovat, když se rozhodne proletět 3000 mil, aby ho překvapila o Vánocích. Ale překvapená nakonec zůstala ona sama, protože zjistila, že se nechala nachytat. Více vám už neprozradíme, zapalte si svíčku, pohodlně se usaďte na gauč a podívejte se na tuto romantickou komedii, která vám navodí vánoční náladu.

Herci: Nina Dobrev, Jimmy O. Yang, Darren Barnet a další 

Holidate (2020)

Neteř známé herečky Julie Roberts je hlavní postavou této romantické komedie, která vám zpříjemní vánoční chvíle. Film je o tom, že hlavní hrdinku Sloane rodina tlačí k tomu, aby si konečně někoho našla. Ale ona je šťastná, i když je singl. Jenže se blíží Vánoce a ví, že otázky typu „Kdy si někoho najdeš?“ se znásobí. Proto když náhodou potká Jacksona, který má podobný problém, najde dokonalé řešení. Uzavřou dohodu, že na všechny svátky budou dělat tomu druhému doprovod. Ale pak přeskočí jiskra.

Herci: Emma Roberts, Luke Bracey, Kristin Chenoweth a další 

Last Christmas (2019) 

V hlavní roli herečka, kterou můžeme znát z Game of Thrones nebo Me Before You, si v této romantické komedii zahrála ženu, která je magnetem na špatná rozhodnutí. Nerozumí si s rodinou, nevyzná se v sobě samé a neumí si najít normálního muže. Navíc pracuje v obchodě s vánočními ozdobami a chodí ve skřítkovském kostýmu. Ale pak potká Toma, záhadného muže, který se jí stále více a více plete do života.

Herci: Emilia Clarke, Henry Golding, Emma Thompson a ďalší 

Little Women (2019)

Autorka a režisérka Gréta Gerwinová vytvořila Little Women, které čerpají z klasického románu Louisy May Alcottové, ale zároveň se v autorčině alter egu Jo Marchové odráží její fiktivní život. V podání tohoto filmu se příběh stává nadčasovým a velmi aktuálním, kdy čtyři mladé ženy, sestry jsou odhodlány prožít svůj život podle svého.

Herci: Emma Watson, Saoirse Ronan, Florence Pugh, Eliza Scanlen a další 

The Last Letter from Your Lover (2021)

Hlavní postavu tohoto romantického dramatu můžeme znát z filmu Divergence. Příběh je založen na románu od spisovatelky Jojo Moyes. Děj začíná tím, že mladá novinářka objeví milostné dopisy z roku 1965 a rozhodne se, že záhadnému románku přijde na stopu a dozví se něco víc. Při hledání si láska nakonec najde i ji.

Herci: Shailene Woodley, Felicity Jones, Emma Appleton a ďalší 

The Princess Switch (2018)  

Tato romantická komedie je vhodná ke zhlédnutí s vašimi dětmi. Je to velmi lehký film, ve kterém cukrářka z Chicaga a dáma, která se má stát princeznou, zjistí, že vypadají jako dvojčata. A dohodnou se, že si své role vymění.

Herci: Vanessa Hudgens, Sam Palladio, Nick Sagar a ďalší 

Kromě tipů na vánoční filmy, které vám navodí vánoční kouzlo, vám přivede pohádkovou atmosféru i naše limitovaná kolekce produktů Winter Magic

See more articles in this category tipy filmy Vánoce
Další články

Tipy pro stanovení work-life balance a předcházení vyhoření v práci

V dnešním rychlém a mimořádně digitálně propojeném světě se hranice...

Zjistit více

Jak si vyrobit obal na knihu? – video

Hurá, začíná dovolenkové období, na které jsme se tak dlouho...

Zjistit více

6 tipů na letní víkendové aktivity

Letní víkendy nabízí ideální příležitost k vyhřívání se v teplém...

Zjistit více