7 věcí, které byste měli udělat před velkým dnem „D“

Den před svatbou je velmi vzrušující. Ale dokáže být i velmi stresující. Shrnuli jsme 7 základních věcí, které musíte udělat večer před svatbou, abyste z ní mohli vytěžit maximum a co nejméně se stresovali.

1. Jezte zdravě

Vyhněte se mastným, těžkým jídlům a takovým, které jste nikdy nezkoušeli a nevíte, jak na ně bude vaše tělo reagovat. Ani alkohol zrovna nedoporučujeme, abyste byli svěží a plní života hned na druhý den. Pijte hodně vodu, vyhnete se tak dehydrataci, kterou může způsobit běhání a stres.

2. Prověřte dodavatele

Při ranní kávičce obvolejte a zkontrolujte všechny dodavatele. Nenechejte se ale vtáhnout do nekonečného kolotoče otázek. Všechny podrobnosti jste si s nimi přece už několikrát prošli. Účelem má být jen připomenutí, že vaše svatba se koná už následující den, proto věříte, že všechny služby budou dodány přesně tak, jak jste se dohodli.

3. Všechno po ruce

Sbalte si osobní tašku s důležitými věcmi, kterou odevzdáte osobě na svatební hostině a která zajistí, že na vás bude čekat ve svatebním apartmá nebo ve vašem hotelovém pokoji. Všechny další tašky dejte do auta už večer, ráno si tak eliminujete trochu shonu.

4. Balíček první pomoci

Takový balíček už zachránil nejednu situaci. Měl by obsahovat leukoplast, jehlu, nitě, léky proti bolesti, sponky do vlasů, gumičky, hygienické potřeby. Mějte po ruce i hotovost. Nikdy nevíte, kdy ji budete potřebovat.

Odběr novinek

Zadejte svůj e-mail a užijte si všechny rady, tipy a novinky.

Zadejte prosím platný e-mail
Před odesláním musíte souhlasit

5. Rozchoďte to

Cvičte chůzi v botách, ve kterých plánujete být celý večer. Vyzkoušejte i nějaké taneční pohyby. Pro každý případ si seberte svoje osvědčené boty, které možná nejsou nové ani tak krásné, ale zato jsou pohodlné. A to je k nezaplacení.

6. Rozmazlujte se

Udělejte si pleťovou masku, nehty, vlasový zábal a spojte to všecko s relaxační koupelí a kvalitním, dostatečně dlouhým spánkem. Vaše krása zazáří víc než díky jakémukoli make-upu.

7. Je to o vás dvou

V neposlední řadě si vyhraďte čas na sebe a partnera. Jděte na oběd, na procházku nebo si jen lehněte jeden vedle druhého. Aspoň na chvíli se společně zastavte a vychutnejte si moment, který se už nebude opakovat. Už zítra jste manžel a manželka.

Přečtěte si další články z této kategorie: svadba svatba tipy svatební obřad láska
Další články

Jak si vyrobit vánoční jmenovku z ubrousku? – video

Ke štědrovečernímu stolu by měla usednout celá rodinka. Abyste svým...

Zjistit více

„Já v podstatě jen udržuji pořádek, neuklízím,“ říká Mini Diamond blog – Silvia Škultéty

Mluvili jsme o začátcích blogování, efektivní práci, mateřství, péči o...

Zjistit více

Zdravé vánoční koláče, které si oblíbíte

Perníky, medvědí tlapky, linecké pečivo, štědrák… Tyto typické koláče, které...

Zjistit více