Apky, které vám pomohou s předsevzetími

Nový rok je tady a s ním dorazila i předsevzetí, která se nám ne vždy daří naplnit. Moderní technologie přinášejí mnoho způsobů, jak si ulehčit život, tak proč si neulehčit i plnění předsevzetí? Vybrali jsme pro vás 7 aplikací, které vám pomohou s plněním těch vašich.

Habit Minder

Pokud jste se rozhodli letos změnit své návyky a přidat k nim nové, Habit Minder vám v tom pomůže. Ať se rozhodnete pro cokoliv, tato aplikace vám to vždy připomene.

QuitNow!

Chcete přestat s kouřením? Tato aplikace vás pozitivně namotivuje. Kromě toho, že vám oznámí, kolik dní jste bez cigaret, ukáže vám i počet cigaret a sumu, kterou jste nekouřením ušetřili.

Wallet

Tato mobilní peněženka sleduje vaše výdaje. Pokud jste se rozhodli v novém roce šetřit nebo lépe hospodařit s vašimi financemi, je jako dělaná pro vás. Automaticky sleduje vaše výdaje – můžete si ji totiž propojit i s vaším účtem.

Lose It!

Chcete si letos zlepšit svou kondici? Tak si nainstalujte Lose It!. Aplikace vám spočítá příjem kalorií a můžete si v ní nastavit i svoje cíle, které vám pomůže splnit.

Any.DO 

Any.DO je to-do list, plánovač a kalendář v jednom. Pomůže vám snadno se zorientovat ve věcech a spoustu toho sejme z vaší mysli, abyste v ní nemuseli všechno držet.

Sleep Cycle

Ranní vstávání je problémem mnoha z nás, ale jak se říká, ráno dělá den. Sleep Cycle je navrhnuta tak, aby vás probudila během vhodné fáze vašeho spánkového cyklu, a tím ulehčila ranní vstávání.

Duolingo

Častým předsevzetím je naučit se nový jazyk. Duolingo hravým způsobem propojuje jazyky a pomůže vám se základy mnoha z nich. Stačí už jen začít.

Smartphone je dobrý pomocník, ale zlý pán. Má mnoho skvělých funkcí, ale je jedním z největších žroutů času. Proto si na nový rok nezapomeňte nastavit sledování času, který strávíte na telefonu, abyste měli pod kontrolou i to.

Další články

Jak si vyrobit misku na ovoce? – video

Chcete mít doma svůj originální výtvor? Díky samotvrdnoucí modelovací hmotě...

Zjistit více

5 zajímavých míst na světě pro nadšence magie a kouzel

Ve světě, který se často řídí logikou a rozumem, existují...

Zjistit více

7 tipů na filmy, se kterými zažijete kouzelné okamžiky

V tomto článku se vydáme na filmovou cestu plnou magie....

Zjistit více