Apky, které vám pomohou s předsevzetími

Nový rok je tady a s ním dorazila i předsevzetí, která se nám ne vždy daří naplnit. Moderní technologie přinášejí mnoho způsobů, jak si ulehčit život, tak proč si neulehčit i plnění předsevzetí? Vybrali jsme pro vás 7 aplikací, které vám pomohou s plněním těch vašich.

Habit Minder

Pokud jste se rozhodli letos změnit své návyky a přidat k nim nové, Habit Minder vám v tom pomůže. Ať se rozhodnete pro cokoliv, tato aplikace vám to vždy připomene.

QuitNow!

Chcete přestat s kouřením? Tato aplikace vás pozitivně namotivuje. Kromě toho, že vám oznámí, kolik dní jste bez cigaret, ukáže vám i počet cigaret a sumu, kterou jste nekouřením ušetřili.

Wallet

Tato mobilní peněženka sleduje vaše výdaje. Pokud jste se rozhodli v novém roce šetřit nebo lépe hospodařit s vašimi financemi, je jako dělaná pro vás. Automaticky sleduje vaše výdaje – můžete si ji totiž propojit i s vaším účtem.

Lose It!

Chcete si letos zlepšit svou kondici? Tak si nainstalujte Lose It!. Aplikace vám spočítá příjem kalorií a můžete si v ní nastavit i svoje cíle, které vám pomůže splnit.

Any.DO 

Any.DO je to-do list, plánovač a kalendář v jednom. Pomůže vám snadno se zorientovat ve věcech a spoustu toho sejme z vaší mysli, abyste v ní nemuseli všechno držet.

Sleep Cycle

Ranní vstávání je problémem mnoha z nás, ale jak se říká, ráno dělá den. Sleep Cycle je navrhnuta tak, aby vás probudila během vhodné fáze vašeho spánkového cyklu, a tím ulehčila ranní vstávání.

Duolingo

Častým předsevzetím je naučit se nový jazyk. Duolingo hravým způsobem propojuje jazyky a pomůže vám se základy mnoha z nich. Stačí už jen začít.

Smartphone je dobrý pomocník, ale zlý pán. Má mnoho skvělých funkcí, ale je jedním z největších žroutů času. Proto si na nový rok nezapomeňte nastavit sledování času, který strávíte na telefonu, abyste měli pod kontrolou i to.

Přečtěte si další články z této kategorie: spánek návyky apky předsevzetí technologie kouření peněženka kondice
Další články

Jak si vyrobit vánoční jmenovku z ubrousku? – video

Ke štědrovečernímu stolu by měla usednout celá rodinka. Abyste svým...

Zjistit více

„Já v podstatě jen udržuji pořádek, neuklízím,“ říká Mini Diamond blog – Silvia Škultéty

Mluvili jsme o začátcích blogování, efektivní práci, mateřství, péči o...

Zjistit více

Zdravé vánoční koláče, které si oblíbíte

Perníky, medvědí tlapky, linecké pečivo, štědrák… Tyto typické koláče, které...

Zjistit více