Apky, které vám pomohou s předsevzetími

Nový rok je tady a s ním dorazila i předsevzetí, která se nám ne vždy daří naplnit. Moderní technologie přinášejí mnoho způsobů, jak si ulehčit život, tak proč si neulehčit i plnění předsevzetí? Vybrali jsme pro vás 7 aplikací, které vám pomohou s plněním těch vašich.

Habit Minder

Pokud jste se rozhodli letos změnit své návyky a přidat k nim nové, Habit Minder vám v tom pomůže. Ať se rozhodnete pro cokoliv, tato aplikace vám to vždy připomene.

QuitNow!

Chcete přestat s kouřením? Tato aplikace vás pozitivně namotivuje. Kromě toho, že vám oznámí, kolik dní jste bez cigaret, ukáže vám i počet cigaret a sumu, kterou jste nekouřením ušetřili.

Wallet

Tato mobilní peněženka sleduje vaše výdaje. Pokud jste se rozhodli v novém roce šetřit nebo lépe hospodařit s vašimi financemi, je jako dělaná pro vás. Automaticky sleduje vaše výdaje – můžete si ji totiž propojit i s vaším účtem.

Lose It!

Chcete si letos zlepšit svou kondici? Tak si nainstalujte Lose It!. Aplikace vám spočítá příjem kalorií a můžete si v ní nastavit i svoje cíle, které vám pomůže splnit.

Any.DO 

Any.DO je to-do list, plánovač a kalendář v jednom. Pomůže vám snadno se zorientovat ve věcech a spoustu toho sejme z vaší mysli, abyste v ní nemuseli všechno držet.

Sleep Cycle

Ranní vstávání je problémem mnoha z nás, ale jak se říká, ráno dělá den. Sleep Cycle je navrhnuta tak, aby vás probudila během vhodné fáze vašeho spánkového cyklu, a tím ulehčila ranní vstávání.

Duolingo

Častým předsevzetím je naučit se nový jazyk. Duolingo hravým způsobem propojuje jazyky a pomůže vám se základy mnoha z nich. Stačí už jen začít.

Smartphone je dobrý pomocník, ale zlý pán. Má mnoho skvělých funkcí, ale je jedním z největších žroutů času. Proto si na nový rok nezapomeňte nastavit sledování času, který strávíte na telefonu, abyste měli pod kontrolou i to.

Přečtěte si další články z této kategorie: spánek návyky apky předsevzetí technologie kouření peněženka kondice
Další články

Jak si rychle vyrobit držák na mobil? – video

V dnešní době se už bez mobilů neobejdeme. Pouštíme si...

Zjistit více

Znáte hygge? Jak si vytvořit toto zahradní království?

Hygge je dánský styl života, který se zaměřuje na příjemné...

Zjistit více

Jak si vyrobit stojan z květináče? – video

Vánoce už skončily a spolu s nimi se z našich...

Zjistit více