Hledáte ideální místo pro svatbu?

Nejsou to jen šaty, hudba, účesy nebo jídlo, které podléhají aktuálním trendům a požadavkům novomanželů. I takové místo oddávání je předmětem jejich dlouhých nebo častých dialogů. Populární jsou historické stavby, neokoukané přírodní scenérie kopců, dřevěné chaloupky, stodoly nebo ranče. Zakotvit můžete i na lodi.

Trocha adrenalinu

Pokud chcete opravdu netradiční místa, máme pro vás pár tipů. Svatba na fotbalovém stadionu, v autobuse, v neoprenu pod vodou… Anebo v balóně. Budete muset sehnat odvážného oddávajícího z městského úřadu, dále společnost, která let balónem zajistí, no, a překonat sama sebe. Ale kdo by nechtěl mít během svatby hlavu v oblacích?

Hrady, kostely a zámky

Mnoho žen se v některém koutě své dušičky chtělo stát princeznou, i kdyby jen na chvíli, i kdyby jen jako. Hrady jsou pro takový pohádkový styl ideální. Na Slovensku většina hradů nabízí kapličku pro samotný obřad, ale pokud chcete na podobném místě i zábavu, tak byste raději měli hledat zámeček, který se dá pronajmout.

Voda, loď

Chcete, abyste si vy i všichni pozvaní hosté pamatovali váš svatební den? Prožijte ho plavbou na výletní lodi. Můžete na ní mít nejen obřad, ale i hostinu. A nemusíte jezdit ani daleko, výletní lodí se můžete plavit i po Vltavě. Výhodou je, že jde vlastně o pojízdnou restauraci a že dokud loď nezakotví u břehu, hosté z ni jednoduše neodejdou.

Odběr novinek

Zadejte svůj e-mail a užijte si všechny rady, tipy a novinky.

Zadejte prosím platný e-mail
Před odesláním musíte souhlasit

Les, stodola, louka

Pokud milujete přírodu a plánujete svatbu v boho stylu (kombinace bohémského a hippie stylu), tak si ideálně zvolte rozkvetlou louku. V tomto případě ji, samozřejmě, doporučujeme spíš v létě. Pokud milujete kopce, hory a lesy, mohli byste si dát mírnou turistiku nebo se nechat odvézt autem nebo vyvézt lanovkou a nechat se oddat na oblíbeném kopci. „Hipsteřina“ v stodole je také stále aktuální. Autentické prostředí stodoly je velmi romantické a dojemné. Proto bude vhodné mít vždy po ruce krabičky s ubrousky.

Pod širým nebem

Obřad přes den má také své kouzlo, ale pokud chcete být pod širým nebem, bylo by možná škoda nevyužít krásu večerní oblohy. Na Slovensku je spousta možností, kde se můžete oddat nejen jeden druhému, ale i romantice hvězdné oblohy. Zkuste areál Pod Gaštankou v Modre, Château Rúbaň, Bojnický dvůr nebo Vilu Sokolku v Bílých Karpatech.

Obřad za tmy

Co je ale opravdu netradiční, to je svatební obřad za tmy v interiéru, kde si řeknete „ano“ při stovkách drobných světýlek a svíček. To představuje romantiku jako z pohádky. Příprava takové svatby je náročnější, ale konečný efekt určitě stojí za to.

See more articles in this category svatba svatební obřad hrady zámky
Další články

Tipy pro stanovení work-life balance a předcházení vyhoření v práci

V dnešním rychlém a mimořádně digitálně propojeném světě se hranice...

Zjistit více

Jak si vyrobit obal na knihu? – video

Hurá, začíná dovolenkové období, na které jsme se tak dlouho...

Zjistit více

6 tipů na letní víkendové aktivity

Letní víkendy nabízí ideální příležitost k vyhřívání se v teplém...

Zjistit více