I toaletní papíry se už nemůžou dočkat školy

Škola volá!“ začínají hlásat letáky obchodů už od počátku srpna. A stejně jako mezi dětmi i mezi toaletními papíry se najde mnoho takových, které se návratu do lavic už nemůžou dočkat. Děti se obyčejně těší na spolužáky, oblíbené předměty nebo sdílení prázdninových zážitků. Ale co takové toaletní papíry? Jaký je jejich návrat do školy po dvou měsících oddechu? Možná se budete divit, ale skoro úplně stejný!

Nejvíc se těším na Míšu a Tomáše,“ prozradil nám v malé anketě první toaletní papír, který se představil jako Šimon. 

Naposledy jsme se viděli ještě v červenci, když jsme spolu skákali do bazénu. Od té doby jsem ale kluky neviděl. Už se nemůžu dočkat, až zjistím, co dělali po celý zbytek léta, a jak se zase budeme každé ráno spolu kutálet do školy,“ říkal Šimon.

Já se nejvíc těším na biologii. V prvním ročníku jsme ji ještě neměli, ale teď bychom se už konečně měli učit o tom, jak přicházejí na svět toaletní papíry a čím se živí různá zvířátka nebo lidé. Už ať je září!“ sdělila nám v průzkumu nadšená budoucí druhačka Nina.

Už se nemůžu dočkat, jak kamarádům povyprávím o našem letním cyklovýletě. Na dvou ruličkách jsme spolu s rodiči projeli z Harmance až do Slavošovic!“ prozradila s nadšením sportovně založená Julka. Proto nás ani tak nepřekvapila její odpověď na otázku, jaký je její oblíbený předmět: Tělák! Nejradši ze všeho mám kotrmelce na měkkém prostírání a přeskok přes ruličku.

Kromě toho ale na toaletní papíry ve škole čekají i tradičnější předměty. Například dějepis, který je téměř celý o historii toaletních papírů, toaletní výchova nebo matematika, ve které se papíry místo na násobilku soustředí hlavně na geometrii – do jaké délky doroste dospělý papír? A jakou plochu zabere jeden útržek? 

Už jen několik týdnů a nedočkavé papíry se to konečně dozví. Škola volá!

 

See more articles in this category spolužáci předmet toaletní papír pohádka škola
Další články

Tipy pro stanovení work-life balance a předcházení vyhoření v práci

V dnešním rychlém a mimořádně digitálně propojeném světě se hranice...

Zjistit více

Jak si vyrobit obal na knihu? – video

Hurá, začíná dovolenkové období, na které jsme se tak dlouho...

Zjistit více

6 tipů na letní víkendové aktivity

Letní víkendy nabízí ideální příležitost k vyhřívání se v teplém...

Zjistit více