Jak bude vypadat randění v roce 2023? Toto si nesmíte nechat ujít

S novým rokem přicházejí i nové trendy v seznamování, které předpovídají odborníci na vztahy. Pokud vás čeká sezóna randění, připravte se na ni s našimi tipy. Jaká překvapení čekají nezadané v roce 2023? Odborníci na seznamovací aplikace sdílejí trendy randění, které předpovídají pro rok 2023. Tak se na ně pojďme podívat.

Levnější rande bude IN

Odborníci předpovídají, že množství peněz, které jsou nezadaní lidé ochotni utratit na rande, klesne. Trendem 2023 bude rande, které nemá ohromit tím, co si daný člověk může dovolit a kam vás může pozvat. Novým trendem se stane minimalismus, nenápadnější a méně nákladné rande. Lidé budou upřednostňovat kreativnější nápady než pozvání do nejdražší restaurace. Můžete například navrhnout schůzku na méně obvyklém místě, například v obchodu s exotickými potravinami. Proč ne? O debatu máte postaráno, zjistíte, kdo má co rád, a možná naplánujete i společnou večeři. Pokud je na vás romantický piknik v parku příliš, zkuste procházku po městě nebo nenáročný výšlap na okolní kopec.

Odběr novinek

Zadejte svůj e-mail a užijte si všechny rady, tipy a novinky.

Zadejte prosím platný e-mail
Před odesláním musíte souhlasit

Nebojte se udělat první krok

Časy, kdy ženy musely čekat na to, kdy nás muži pozvou na rande, jsou definitivně u konce. Rok 2023 bude patřit ženám a největším trendem bude to, že ženy se nebudou bát udělat první krok. Takže klidně pošlete zprávu jako první, oslovte toho milého cizince nebo sympatického chlapce v posilovně, ať už spolužáka nebo kolegu a pozvěte ho někam. Jen směle do toho.

Rande na střízlivo

Kdysi bylo pozvání na rande spojeno s větou: „Nezajdeme někdy na drink?“ Nelekněte se, pokud tuto větu již v roce 2023 neuslyšíte. Tuto větu může vystřídat pozvání na čaj, kávu, polévku, cukrovou vatu nebo pečené kaštany. Na rande jde přece v první řadě o to, abyste se s daným člověkem co nejlépe poznali. Proč ho tedy nepozvat na nějakou aktivitu, která vás nejvíc vystihuje? Skutky jsou důležitější než slova, proto raději nezjišťujte slovně, jestli ho baví to, co vás, ale rovnou se o tom přesvědčte. Pokud ráda bruslíte, pozvěte ho na brusle. Alespoň rychle zjistíte, jestli máte něco společného.

Každý člověk je samozřejmě individuální a je jen na něm, jak si představuje své vysněné rande. Chcete-li najít v roce 2023 lásku, tak doufáme, že vám v tom tyto trendy pomohou.

See more articles in this category láska rande
Další články

Tipy pro stanovení work-life balance a předcházení vyhoření v práci

V dnešním rychlém a mimořádně digitálně propojeném světě se hranice...

Zjistit více

Jak si vyrobit obal na knihu? – video

Hurá, začíná dovolenkové období, na které jsme se tak dlouho...

Zjistit více

6 tipů na letní víkendové aktivity

Letní víkendy nabízí ideální příležitost k vyhřívání se v teplém...

Zjistit více