Jak se koupou toaletní papíry?

Venku je jako na poušti, kapky potu nám vyskakují na zádech hned, jak vyjdeme z domu a myslet dokážeme jen na jediné – jak se co nejrychleji hodit do vody. Zamysleli jste se však někdy nad tím, jak s letními vedry u vody bojují toaletní papíry? Nepromočí se už při první šipce do vody? Vznášejí se na hladině nebo pomaličku klesají ke dnu? Nebo se, nedejbože, koupou v igelitce?! 

Podej mi růžek!“ je slyšet z břehu a tehdy je všem na lehátkách u bazénu jasné jedno – voda bude v nejbližších minutách patřit toaletním papírům. Čvachtat se chodí zásadně ve dvojici. Aby se ve vodě náhodou nerozmotali a na dno nedopadla jen jejich holá rulička, chytí se před skokem do bazénu za růžky.

Raz. Dva. Tři!“ křiknou vždy dva z nich současně předtím, než dopadnou na hladinu. Tím však zábava ani náhodou nekončí.

Báli jste se, že se papíry budou vznášet na vodní hladině a nikdy neokusí kouzlo potápění? Zbytečně! I na to mají svůj léty ověřený trik. Jeden papír se natočí k druhému bokem, čímž z jedné strany ucpe jeho ruličku. Společně tak vytvoří malou nádobku s nepropustným dnem, do které už stačí jen přilít trochu vody. Čím více vody, tím rychlejší výprava ke dnu bazénu. Ptáte se, co když je tmavé dno omrzí a oni se rozhodnou vrátit zpět ke kamarádům? Jednoduše se pod vodou od sebe odlepí, opět se popadnou za růžky a ruku v ruce vyplavají zpět na hladinu.

I ve světě toaletních papírů však existují trendy, které se mění z léta na léto. Není to tak dávno, co chodili všichni na koupaliště v plastových plavkách sahajících až po zem. A dnes? K bazénu se papíry kutálejí zásadně tak, jak je stvořila výrobní linka a trendem už dávno nejsou plasty, ale opálení. Ideálem je tuto sezónu přírodní hnědá, kterou svého času proslavil jistý Ed. Ti nejpilnější opalovači tvrdí, že na ní stačí týden soustředěného polehávání u břehu. Kdo by však měl na to v tom teple, když je pro všechny nejlepší ponořit se do vody, že?

Přečtěte si další články z této kategorie: koupání potápění voda toaletní papír pohádka
Další články

Jak si vyrobit vánoční jmenovku z ubrousku? – video

Ke štědrovečernímu stolu by měla usednout celá rodinka. Abyste svým...

Zjistit více

„Já v podstatě jen udržuji pořádek, neuklízím,“ říká Mini Diamond blog – Silvia Škultéty

Mluvili jsme o začátcích blogování, efektivní práci, mateřství, péči o...

Zjistit více

Zdravé vánoční koláče, které si oblíbíte

Perníky, medvědí tlapky, linecké pečivo, štědrák… Tyto typické koláče, které...

Zjistit více