Netradičně tradiční nevěsta

Minimálně jedno mají všechny nevěsty společné. Každá chce být jedinečná. Pro některou jsou to šaty, co ji udělá výjimečnou, pro jinou zase účes, který ji odliší od ostatních nevěst. Anebo to mohou být i drobnosti jako originální jmenovky nebo dárkové krabičky, kterými chtějí nevěsty překvapit. Pokud máte ráda netradiční věci, hledáte vždy něco originálního, případně ráda šokujete své okolí, tento článek je určený pro vás.

První svatební (ne)tanec

Tanec nemusí být jedinou možností, při které jsou všechny oči upřené na vás. Dohodněte se s vaším DJ a nahraďte formální tanec karaoke vystoupením. Nejenže to dodá celé svatbě jedinečný nádech, ale umožní to hostům pořádně se odvázat a zabavit. První tanec můžete i úplně přeskočit a zahrát si například svou první hru Twister jako manžel a manželka. Minigolf může být také zábavným způsobem, jak začít tuto novou kapitolu života.

Svatební lodičky už odplavaly

Vykročte ke svému vyvolenému v teniskách. Pokud se obáváte zvrtnutého kotníku, stresují vás vysoké podpatky a vlastně vůbec netušíte, jak v nich máte protancovat večer, svatební tenisky jsou nejlepší volbou. Dnes už existují i celé kolekce svatebních tenisek. Buďte pohodová a netradiční nevěsta v teniskách.

Kytice, která nezvadne

Kytice provází nevěstu jejím obřadem. Nevěsty vyhledávají netradiční kytice, které budou doplňovat celkový jejich vzhled. Svatební kytice z broží jsou novým trendem ve stylizaci kytic, působí elegantně a noblesně. Troufnete si na chutné kytice z ovoce a čokolády? I kytice vyrobené z barevných papírů dovedou okouzlit. Originální můžete být i díky kytici z klasů obilí. Navíc taková kytice s sebou nese i skryté poselství, klasy totiž vždy symbolizovaly hojnost a plodnost. Na netradiční kytici můžete použít i kombinaci saténu, organzy a krajky.

Bílé tetování

Místo šperku zkuste henu nebo bílé dočasné tetování. Jistá francouzská společnost vymyslela bílé tetovačky, které mají úplně stejnou podobu jako zlaté tetovačky, které se používají během léta. Snadno si je s pomocí vody nanesete na pokožku. Tam vám vydrží dva až pět dní a vytvoří tak dočasnou ozdobu. Bílé „tetování“ je jemné, elegantní a krásně vynikne na opálené pokožce.

Odběr novinek

Zadejte svůj e-mail a užijte si všechny rady, tipy a novinky.

Zadejte prosím platný e-mail
Před odesláním musíte souhlasit

Online stream

A poslední tip na závěr. Pokud jste trochu extroverti, vyzkoušejte online vysílání vašeho soukromého obřadu. Lidé ho mohou sledovat naživo a prožívat ho tak s vámi – všichni vaši známí, i neznámí.

See more articles in this category svadba láska nevěsta netradiční svatba
Další články

Jak si vyrobit misku na ovoce? – video

Chcete mít doma svůj originální výtvor? Díky samotvrdnoucí modelovací hmotě...

Zjistit více

5 zajímavých míst na světě pro nadšence magie a kouzel

Ve světě, který se často řídí logikou a rozumem, existují...

Zjistit více

7 tipů na filmy, se kterými zažijete kouzelné okamžiky

V tomto článku se vydáme na filmovou cestu plnou magie....

Zjistit více