Znáte hygge? Jak si vytvořit toto zahradní království?

Hygge je dánský styl života, který se zaměřuje na příjemné a pohodlné prostředí a zážitky. Celý tento koncept se týká pocitu pohodlí, příjemnosti a spokojenosti. Vytvoření zahradního království je jedním ze způsobů, jak si vychutnat hygge venku. Zde je několik tipů, jak si vytvořit hygge zahradní království.

Vyberte si místo, které je pro vás příjemné a pohodlné. Může to být místo s pohodlnými křesly či lehátky nebo to může být jen malý koutek se stolem a židlemi. Důležité je, abyste se cítili dobře a v bezpečí. 

Příjemnou atmosféru si vytvoříte pomocí světel a vonných svíček. Můžete použít i pěkné papírové ubrousky, na které můžete položit svíčky, abyste zabránili tání povrchu, a doladili tak celkový styl zařízení. 

Odběr novinek

Zadejte svůj e-mail a užijte si všechny rady, tipy a novinky.

Zadejte prosím platný e-mail
Před odesláním musíte souhlasit

Přidejte pohodlné a hebké deky a polštářky, abyste se cítili příjemně i tehdy, je-li venku o něco chladněji. Teplé deky se stylovým vzorem můžete nyní vyhrát také na našem facebookovém či instagramovém profilu. Své místo si určitě najdou i ve vašem hyggu domově.

Vyberte si svá oblíbená jídla a nápoje a přidejte je do svého zahradního království. V zimě vás jistě příjemně zahřeje pečený čaj, punč či horká čokoláda. V létě si zase můžete vychutnat grilovaná jídla nebo chlazené nápoje. 

Zařaďte do svého zahradního království i zábavné aktivity jako například hraní karet nebo čtení knih. 

Nezapomeňte na společenské aspekty hygge a pozvěte své přátele nebo rodinu, aby se k vám přidali, a společně si vychutnejte pohodlné prostředí vašeho stylového království. 

Hygge styl se stal velmi populárním v posledních letech, a to nejen v Dánsku, ale také v ostatních zemích. Mnoho celebrit jej využívá ve svých domovech, aby si vytvořily útulné prostředí pro sebe a své blízké. 

Jednou z celebrit, které se nebojí vytvořit hygge atmosféru u sebe doma, je například herečka Sarah Jessica Parker. Její byt v New Yorku je plný teplých světel, měkkého nábytku a přírodních prvků. 

Stejně tak i herečka Jennifer Aniston vytváří hygge atmosféru ve svém domově v Kalifornii. Její interiér je plný přírodních materiálů, jako jsou dřevo a kámen.

Pokud žijete v Česku, můžete využít krásné přírody, kterou máte na dosah, a vytvořit si hygge zahradní království v lese nebo na horách.

See more articles in this category tipy hygge
Další články

Jak si vyrobit misku na ovoce? – video

Chcete mít doma svůj originální výtvor? Díky samotvrdnoucí modelovací hmotě...

Zjistit více

5 zajímavých míst na světě pro nadšence magie a kouzel

Ve světě, který se často řídí logikou a rozumem, existují...

Zjistit více

7 tipů na filmy, se kterými zažijete kouzelné okamžiky

V tomto článku se vydáme na filmovou cestu plnou magie....

Zjistit více