Single Valentýn? Tyto filmy vám ho zpříjemní

Pokud jste jedním z těch, kteří Valentýn nemají v lásce, nebo jste single, tak jsme pro vás připravili seznam filmů, které vám ukážou, že láska se dá nalézt v mnoha podobách, nejen v té životní. Podívejte se na naše tipy na filmy, které vám zpříjemní single Valentýn.

 

Jak být single (2016)

Hlavní postavu tohoto filmu můžete znát také ze série filmů Fifty Shades of Grey. V tomto filmu se Alice hned na začátku filmu rozpadne její dlouhodobý vztah a cítí, že potřebuje být chvíli sama, aby si utřídila myšlenky a zjistila, co vlastně od života očekává. Když se to pokouší najít, tak získá nejlepší kamarádku Robin a další lidi, kteří jsou single. Vždyť New York je plný lidí, kteří buď hledají tu správnou osobu, sex nebo něco mezi tím. Pozná i jednoho muže, který jí konečně otevře oči a ona si uvědomí, že k tomu, aby byla šťastná, vztah nepotřebuje.

Herci: Dakota Johnson, Alison Brie, Leslie Mann, Rebel Wilson a ďalší 

Trailer:

 

Divoká dvojka (2015)

Reese Witherspoon si v této akční komedii zahrála vzornou a snaživou policistku Cooperovou, která má chránit klíčovou svědkyni, vdovu po mafiánském kápovi Danielu Rivu. O tuto dvojici se začnou zajímat najatí zabijáci a zkorumpovaní policisté, a tak jim nezbývá nic jiného, než se vydat na útěk napříč celým Texasem. Nejprve se zdá, že jejich největší překážkou jsou ony samy, protože jsou naprosto odlišné a navzájem se nerespektují. Vedle jejich dobrodružství si najdou k sobě cestu a stanou se přítelkyněmi.

Herci: Reese Witherspoon, Sofía Vergara, Matthew Del Negro a ďalší 

Trailer:

 

Pýcha a prředsudek (2005)

Paní Bennetová od malička vede svých 5 dcer k názoru, že žena může být skutečně šťastná jen tehdy, když se dobře vdá. Ale hlavní hrdinka tohoto filmu, Elizabeth, tento názor nesdílí. Netouží po tom, aby se provdala, ale její matka má jiné plány. Když potká pyšného a bohatého pana Darcyho, tak k němu zpočátku pociťuje nenávist. Vůbec to není láska na první pohled, ale postupně si k sobě najdou svoji cestu. Jejich příběh mluví o pravé lásce a zároveň samostatnosti.

Herci: Keira Knightley, Rosamund Pike, Matthew Macfadyen, Donald Sutherland a ďalší 

Trailer:

 

Není z tebe až tak paf (2009)

V této romantické komedii naleznete prvotřídní obsazení herců. Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Drew Barrymore nebo Bradley Cooper. Film poukazuje na několik vztahových zápletek. Gigi požádá barmana, aby jí pomohl s randěním. Janie řeší manželství, které se jí rozpadá, a Anna je odhodlána najít svoji pravou lásku. Ve filmu jsou ukázány pády v randění, ve kterých se najde asi opravdu každý.

 

Herci: Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Bradley Cooper a ďalší 

Trailer:

 

Špión, který mi dal kopačky (2018)

Komedie o Audrey, jejíž expřítel nezanechal nic, jen problémy. Audrey bydlí se svou nejlepší přítelkyní Morgan, když se u nich najednou zjeví její ex, kterého pronásledují nebezpeční zabijáci. Tehdy vysvitne, že po celou dobu, co spolu chodili, byl tajný agent. Oni se tak zcela nevinně zapletou do mezinárodní špionážní akce. Procestují celou Evropu a pokusí se zachránit svět.

Herci: Mila Kunis, Kate McKinnon, Sam Heughan, Justin Theroux a ďalší 

Trailer:

Kromě tipů na filmy, které vám zpříjemní Valentýn, můžete pozvat své přátele a udělat si k některému z nich skvělé občerstvení.

 

Odběr novinek

Zadejte svůj e-mail a užijte si všechny rady, tipy a novinky.

Zadejte prosím platný e-mail
Před odesláním musíte souhlasit

See more articles in this category láska valentyn film
Další články

Tipy pro stanovení work-life balance a předcházení vyhoření v práci

V dnešním rychlém a mimořádně digitálně propojeném světě se hranice...

Zjistit více

Jak si vyrobit obal na knihu? – video

Hurá, začíná dovolenkové období, na které jsme se tak dlouho...

Zjistit více

6 tipů na letní víkendové aktivity

Letní víkendy nabízí ideální příležitost k vyhřívání se v teplém...

Zjistit více