Sladění do detailu aneb Kapesníky, které mají styl

I vy jste si doteď mysleli, že jediným kapesníkem, který se dá ladit s outfitem, je ten bavlněný, případně hedvábný, který muži nosí v náprsní kapse na saku? Omyl. Se svým oblečením můžete ladit i papírové kapesníky, a to díky zajímavým vzorům na jejich baleních.

Móda není jen ženský rozmar, ale komunikační nástroj pro obě pohlaví. Upravený vzhled je nutností. Proto už dnes není nic výjimečného, pokud muži mají přehled o módních trendech a v koupelně vlastní poličku s přípravky na pleť a na vlasy. Módním doplňkem, který kdysi nechyběl žádnému gentlemanovi, byl kapesník v náprsní kapse saka. Nejen, že dělal oděv formálnějším, ale zároveň sloužil svému původnímu účelu – jako látkový kapesník, který gentleman nabídl dámě na utření slz (pozor, ne na smrkání).

Vyhýbejte se prvoplánovosti

Kapesník v saku je i dnes pro mnohé muže neodmyslitelným doplňkem formálních i neformálních outfitů. Může být ozvláštněný tečkami, pruhy nebo květovanými vzory. Mimochodem, kapesník vyrobený ze stejného materiálu jako kravata je prvoplánovou záležitostí, které je potřeba se vyhýbat. Látkový kapesník by měl dotvořit celkový dojem a svou barvou nebo vzorem harmonicky ladit s kravatou, případně s košilí, sakem, botami nebo dokonce s ponožkami.

Papírové kapesníky v elegantním balení

Co ale dělat, pokud gentleman zrovna nemá po ruce klasický látkový kapesník? Může ho nahradit jednorázovými papírovými kapesníky, samozřejmě, ne v náprsní kapse :-). Ty z kolekce Gentlemen´s Light Perfumed jsou specifické decentní pánskou vůní a elegantními vzory na balení, které připomínají pruhované nebo kárované pánské košile. Díky tomuto milému detailu tak pánové mohou sladit svůj oděv s kapesníky, i když na sobě nemají oblek, případně pokud neholdují klasickým látkovým kapesníkům v náprsní kapse.

Kapesníky z kolekce Gentlemen´s Light Perfumed

Tečky i jemné vzory

Stejně stylově, ať už k outfitu nebo ke kabelce, se mohou sladit i ženy. Papírové kapesníky Ladies´ Light Perfumed mají kromě decentní dámské vůně i něžné vzory na balení v příjemných odstínech růžové, modré nebo zelené. Pokud by žena neměla náladu na florální motivy, sáhnout může po papírových kapesníčcích s hravým designem teček v jemných pastelových barvách. Díky upravené velikosti balíčku se vejdou i do menší kabelky. A nebojte se, že při koupi zůstanete ošizení, naoko menší formát ukrývá standardní papírové kapesíky, ovšem v praktickém, úspornějším balení.

Kapesníky s motivem teček pro ty, kdo mají rádi veselé barvy a odmítají fádnost.

Fashion trendy na jaro/léto 2019

K čemu ladit kapesníky v roce 2019? Módní trendy ženám na jarní a letní sezónu diktují zvýrazněná ramena ve stylu 80. let, tlumené tóny béžové, krajku i v netradičních sportovních kombinacích (na přehlídkových molech se objevily dokonce cyklistické kalhoty), třásně nejen na kabelkách, ale i na dámském oblečení, výrazné potisky od květů po zvířecí vzory; velké mašle na oblečení nebo dámské obleky v zářivých barvách „tutti frutti“.

Muži, kteří mají rádi nejnovější trendy, by zase měli svůj šatník doplnit o bílý oblek, vestu s výraznými kapsami inspirovanou army stylem, kožené kousky nebo klobouk „bucket hat“, přesně takový, jaký měl Johnny Depp ve filmu Strach a hnus v Las Vegas. Móda je hravá, tak proč stejně hravě nepojmout i takovou nutnost, jako jsou papírové kapesníky?

Decentní a elegantní kapesníky… dělané přímo pro dámy.

Přečtěte si další články z této kategorie: inspirace kapesníky detaily vzor štýl
Další články

Máte doma prvňáčka? Víte, co všechno potřebuje na začátek školního roku?

První školní den není pro nikoho jednoduchý. A teď máme...

Zjistit více

Vykašlat se na pořádek aneb Kam na výlet?

Možná to znáte i vy. Ráno vstanete, jdete do práce,...

Zjistit více

Slzy smutku i štěstí

Každé nově narozené miminko započne svůj život pronikavým pláčem. V...

Zjistit více

Život s domácími mazlíčky. Jak dbát na pořádek?

Existuje mnoho studií, které potvrzují, že život s domácím mazlíčkem...

Zjistit více